Klasikiniai minkšti baldai

Showing all 110 results

Rikiuoti:

Rodymas

Kiekvienuose namuose yra zona, kur priimami svečiai, minimos ypatingos šeimos progos, vakarieniaujama ar bendraujama su artimaisiais. Be jaukios atmosferos ir kuriamos svetingos nuotaikos šioje erdvėje, čia reikalingi ir klasikiniai minkšti svetainės baldai. Suteikdami ne tik pagrindinę – sėdėjimo – funkciją, krėslai, foteliai, šezlongai interjerą praturtina subtilia prabanga. Nepriklausomai nuo gobeleno, formos, dekoravimo elementų visi baldai užtikrina Jūsų ir Jūsų svečių komfortą, tereikia išsirinkti labiausiai patinkančią ir prie kambario dizaino tinkančią minkštą sėdimąją dalį. „ADORNO“ salonuose parduodamų amerikietiškų baldų gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos, todėl sukuriamas ypatingas komfortas ir išskirtinis dizainas. Mūsų pristatomi klasikiniai minkšti baldai, kurių asortimente gausu įvairių modelių, dizainų, tipų ir dydžių pasirinkimas. Čia galite rasti įvairių kolekcijų dviviečių ir triviečių sofų, kampų, fotelių, pufų, akcentinių krėslų bei šezlongų.

Amerikietiška technologija

Ne vienerius metus bendradarbiaujame su amerikiečių baldų kompanija „ASHLEY“. Jų įkurtas „ASHLEY FURNITURE INDUSTRIES“ kokybės tyrimų laboratorijų tinklas nuolat stebi gaminamą produkciją tam, kad baldai atitiktų aukščiausius standartus ir šiuolaikinių vartotojų poreikius. Visos baldų medžiagos ir užpildai testuojami, idant būtų užtikrintas reikiamas tankis, patvarumas ir ilgaamžiškumas. Sujungus patirtį ir precizišką darbą, garantuojamas visiškas minkštų svetainės baldų komfortas, džiuginantis ilgą laiką.

Komfortas ir praktiškumas

„ADORNO“ salonuose siūlomi klasikiniai minkšti baldai pasižymi ne tik originaliu dizainu, bet ir praktiškumu. Dauguma sofų yra su miegoti skirtu mechanizmu. Pastarasis labai naudingas atvykus svečiams. Kitas amerikiečių kompanijos gaminamuose balduose populiarus mechanizmas – reglaineriai, skirti kojoms pakelti. Šią technologiją galima rasti daugelyje fotelių ir sofų modelių. Reglainerių technologija suteikia ypatingą komfortą ir funkcionalumą. Minkšti baldai dengiami praktiškais ir lengvai valomais audiniais. Gobelenams parenkami šilti žemės ir gamtos atspalviai namams suteikia jaukumo ir elegancijos. Odinių baldų apmušalai – ypač praktiški, solidūs ir stilingi.

Patirtis ir profesionalumas

Esame savo srities profesionalai, sukaupę ilgametę darbo patirtį. Džiaugiamės, kad vis daugiau klientų sugrįžta, įvertinę ne tik mūsų parduodamų baldų privalumus, bet ir siūlomus sprendimus interjerui. Skiriame ypatingą dėmesį klientams: įsigiliname į jų poreikius ir siekiame, kad minkšti svetainės baldai pirmiausiai patiktų pirkėjui, supažindiname juos su naujomis baldų tendencijomis, patariame ir išklausome jų lūkesčius. Dėmesys klientams ir siūloma produkcija per veiklos metus pelnė mūsų salonams gausų klientų ratą.

Atvykę į „ADORNO“ baldų salonus, galėsite apžiūrėti siūlomą produkciją. Esant poreikiui, mūsų specialistai vyksta į klientų namus ir pagal interjero stilių padeda išsirinkti baldų komplektus, tinkamai parenka jų pastatymo vietą. Konsultuojame ir padedame rasti optimalų estetinį, funkcionalų bei praktišką sprendimą Jūsų būstui.

Jeigu ieškote klasikos, išskirtinio dizaino ir ypatingo komforto – amerikietiškų baldų salonuose „ADORNO“ pasiūlysime tobulą derinį.