Klasikiniai minkšti svetainės baldai

Klasikiniai minkšti svetainės baldai

Visą baldų asortimentą galite pamatyti gamintojo “ASHLEY FURNITURE” internetiniame puslapyje, paspaudę čia.

Jei neradote ieškomo baldų modelio mūsų salone – užsakysime ir pristatysime bet kurį Jūsų pasirinktą iš katalogo.

„ADORNO“ siūlomi amerikietiški svetainės baldai pasižymi išskirtiniu dizainu, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Mūsų salone pristatomi klasikiniai baldai yra įvairių modelių, dizaino, tipų ir dydžių. Čia galite rasti įvairių kolekcijų dviviečių ir triviečių sofų, kampų, fotelių, pufų, akcentinių krėslų ir šezlongų.

Amerikietiška technologija

Gaminant amerikietiškus baldus, ypatingas dėmesys skiriamas jų kokybei. Tam tikslui įkurtas pasaulinis „ASHLEY FURNITURE INDUSTRIES“ kokybės tyrimų laboratorijų tinklas, siekiant, kad minkšti svetainės baldai atitiktų aukščiausius standartus ir šiuolaikinių vartotojų poreikius. Baldų medžiagos ir užpildai testuojami, norint užtikrinti reikiamą tankį, patvarumą ir ilgaamžiškumą. Taip garantuojamas ilgametis baldų teikiamas komfortas.

Komfortas ir praktiškumas

„ADORNO“ siūlomi minkšti svetainės baldai pasižymi ne tik originaliu dizainu, bet ir praktiškumu.

Dauguma sofų yra su miegamuoju mechanizmu. Pastarasis labai naudingas atvykus svečiams ar dažnesniam naudojimui.

Amerikietiškuose minkštuose balduose labai populiarūs kojų pakėlimo mechanizmai – reglaineriai. Šią technologiją galima rasti daugelyje fotelių ir sofų modelių. Reglainerių technologija suteikia ypatingą komfortą ir funkcionalumą.

Minkšti svetainės baldai yra dengti praktiškais ir lengvai valomais audiniais. Gobelenams parenkami šilti žemės ir gamtos atspalviai suteikia namams jaukumo. Odinių baldų apmušalai ypač praktiški, solidūs ir stilingi.

Patirtis ir profesionalumas

Esame savo srities profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį. Džiaugiamės, kad vis daugiau klientų sugrįžta įvertinę ne tik mūsų baldų privalumus, bet ir siūlomus sprendimus interjerui bei aukštos kokybės klientų aptarnavimą.

Atvykite į mūsų baldų saloną, kuriame galėsite pamatyti visus siūlomus baldus. Esant poreikiui, „ADORNO“ interjero specialistai atvyks į Jūsų namus ir padės parinkti baldus pagal kuriamo interjero stilių, patars baldų komplektų parinkimo bei išdėstymo interjere klausimais. Kartu rasime optimalius estetinius, funkcionalius ir praktiškus sprendimus Jūsų būstui.

Jei ieškote nesenstančios klasikos, išskirtinio dizaino ir ypatingo komforto, „ADORNO“ klasikiniai baldai siūlo tobulą derinį.