Klasikiniai minkšti baldai

Rikiuoti:

Rodymas

Kiekvienuose namuose yra zona, kur priimami svečiai, minimos ypatingos šeimos progos, vakarieniaujama ar bendraujama su artimaisiais. Be jaukios atmosferos ir kuriamos svetingos nuotaikos čia reikalingi ir minkšti svetainės baldai. Suteikdami ne tik pagrindinę – sėdėjimo – funkciją, krėslai, foteliai, šezlongai interjerą praturtina subtilia prabanga. Nepriklausomai nuo gobeleno, formos, dekoravimo elementų, visi baldai užtikrina Jūsų ir Jūsų svečių komfortą, tereikia išsirinkti labiausiai patinkančią ir prie kambario dizaino tinkančią minkštą sėdimąją dalį. El. svetainėje ir salonuose pristatomi klasikiniai minkšti baldai pasižymi modelių, dizainų, tipų ir dydžių įvairove. Čia galite rasti įvairių kolekcijų dviviečių ir triviečių sofų, kampų, fotelių, pufų, akcentinių krėslų bei šezlongų.

Ypatingas dėmesys atsirenkant tiekėjus

Mūsų el. parduotuvėje ir salonuose pristatomi tik kruopščiai atrinktų tiekėjų gaminiai. Rūpinamės kiekvienu asortimento aspektu, tad partnerius atsirenkame taikydami itin aukštus reikalavimus. Dėl šios priežasties Jūsų namus pasiekia įvairiais kokybiniais tyrimais, testais išbandyti baldai. Sujungus patirtį ir precizišką darbą, garantuojamas visiškas minkštų svetainės baldų komfortas, džiuginantis ilgą laiką.

Komfortas ir praktiškumas

„Adorno“ siūlomi klasikiniai minkšti baldai pasižymi ne tik originaliu dizainu, bet ir praktiškumu. Dauguma sofų yra su miegoti skirtu mechanizmu. Pastarasis labai naudingas atvykus svečiams. Kitas amerikiečių kompanijų gaminamuose balduose populiarus mechanizmas – reglaineriai, skirti kojoms patogiai pakelti. Šią technologiją galima rasti daugelyje fotelių ir sofų modelių. Reglainerių technologija užtikrina ypatingą komfortą ir funkcionalumą. Minkšti baldai dengiami praktiškais ir lengvai valomais audiniais. Gobelenams parenkami šilti žemės, gamtos atspalviai namams suteikia jaukumo ir elegancijos. Odinių baldų apmušalai – ypač praktiški, solidūs ir stilingi.

Patirtis ir profesionalumas

Esame savo srities profesionalai, sukaupę ilgametę darbo patirtį. Džiaugiamės, kad vis daugiau klientų sugrįžta, įvertinę ne tik mūsų parduodamų baldų privalumus, bet ir siūlomus sprendimus interjerui. Skiriame ypatingą dėmesį Jūsų lūkesčiams: įsigiliname į juos ir siekiame, kad minkšti svetainės baldai pirmiausiai patiktų Jums patiems, tad supažindiname su naujomis baldų tendencijomis, patariame ir išklausome poreikių. Dėmesys ir išskirtinis asortimentas per visus veiklos metus pelnė mūsų salonams gausų klientų ratą.

Tiek atvykę į „Adorno“ baldų salonus, tiek šioje el. parduotuvėje galite patogiai, atidžiai apžiūrėti siūlomą produkciją. Esant poreikiui specialistai atvyks į Jūsų namus ir pagal interjero stilių padės išsirinkti baldų komplektus, parinks tinkamiausią jų pastatymo vietą. Konsultuojame ir padedame rasti optimaliai estetišką, funkcionalų bei praktišką sprendimą Jūsų būstui.

Jeigu ieškote klasikos, išskirtinio dizaino ir ypatingo komforto – amerikietiškų baldų salonuose ir el. parduotuvėje „Adorno“ galite atrasti tobulą derinį.