Klasikiniai minkšti baldai

Rikiuoti:

Rodymas

Kiekvienuose namuose yra zona, kur priimami svečiai, minimos ypatingos šeimos progos, vakarieniaujama ar bendraujama su artimaisiais. Be jaukios atmosferos ir kuriamos svetingos nuotaikos čia reikalingi ir minkšti svetainės baldai. Suteikdami ne tik pagrindinę – sėdėjimo – funkciją, krėslai, foteliai, šezlongai interjerą praturtina subtilia prabanga, rafinuota interjero stiliaus pajauta. Nepriklausomai nuo gobeleno, formos, dekoravimo elementų, klasikiniai minkšti baldai užtikrina Jūsų ir Jūsų svečių komfortą, tereikia išsirinkti labiausiai patinkančią ir prie kambario dizaino tinkančią minkštą sėdimąją dalį. El. svetainėje ir salonuose pristatomi amerikietiški klasikiniai minkšti baldai pasižymi modelių, dizainų, tipų ir dydžių įvairove, plačiu spalvų ir audinių pasirinkimu. Čia galite rasti įvairių kolekcijų dviviečių ir triviečių sofų, kampų, fotelių, pufų, akcentinių krėslų bei šezlongų. Pasirūpinkite, kad Jūsų namuose visada būtų gera pasilikti!

Ypatingas dėmesys atsirenkant tiekėjus

Mūsų el. parduotuvėje ir salonuose pristatomi tik kruopščiai atrinktų tiekėjų gaminiai. Rūpinamės kiekvienu asortimento aspektu, tad partnerius atsirenkame taikydami itin aukštus reikalavimus. Dėl šios priežasties Jūsų namus pasiekia įvairiais kokybiniais tyrimais, testais išbandyti nauji klasikiniai baldai internetu pagaminti iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Sujungus patirtį ir precizišką darbą, garantuojamas visiškas minkštų svetainės baldų komfortas ir funkcionalumas, džiuginantis jus ir jūsų šeimą ilgą laiką.

Amerikietiški klasikiniai baldai – ne tik išskirtinės detalės ar rafinuoti mediniai akcentai, prabangūs audiniai ir išskirtinės medžiagų, spalvų ypatybės. Jei trokštate kiek mažiau iššaukiančių variantų, tačiau ne mažiau vertus dėmesio ir kokybės garantijos, siūlome rinktis subtilesnius baldus. Pastarieji padės išvengti ir suvaldyti chaosą, namus paversti ramybės ir jaukumo būstu.

Komfortas ir praktiškumas

„Adorno“ siūlomi klasikiniai minkšti baldai pasižymi ne tik originaliu dizainu, bet ir praktiškumu. Dauguma sofų yra su miegoti skirtu mechanizmu. Pastarasis labai naudingas atvykus svečiams. Kitas amerikiečių kompanijų gaminamuose balduose populiarus mechanizmas – reglaineriai, skirti kojoms patogiai pakelti. Šią technologiją galima rasti daugelyje fotelių ir sofų modelių. Reglainerių technologija užtikrina ypatingą komfortą ir funkcionalumą.

Paprastu mygtuku galima reguliuoti baldo poziciją, kaip ir bet kuriuo metu lengvai grįžti į pradinę padėtį. Pakeltos kojos, patogiai atremta ir atsilenkusi nugara – tokia sėdėjimo padėtis visiškai atpalaiduoja ir suteikia galimybę visapusiškai atsipalaiduoti, numalšinti patiriamą stresą ar kitus nemalonius pojūčius. Tai gali netgi teigiamai paveikti jūsų produktyvumo rodiklius – tik porą ar daugiau minučių ištiesus kojas, itin komfortabilioje jūsų kūnui pozicijoje, galėsite pailsėti ir grįžti prie svarbių darbų.

Patirtis ir profesionalumas

Esame savo srities profesionalai, sukaupę ilgametę darbo patirtį. Džiaugiamės, kad vis daugiau klientų sugrįžta, įvertinę ne tik mūsų parduodamų baldų privalumus, bet ir siūlomus sprendimus interjerui. Klasikiniai baldai internetu pateikiami ir parduodami itin palankioms sąlygomis. Kiekvienas baldas aprašytas su išskirtomis tik jam būdingomis ypatybėmis, pateikiamos nuotraukos, demonstruojančios baldą iš įvairių kampų – tam, kad savo pasirinkimu nenusiviltumėte.

Skiriame ypatingą dėmesį Jūsų lūkesčiams: įsigiliname į juos ir siekiame, kad minkšti svetainės baldai pirmiausiai patiktų Jums patiems, tad supažindiname su naujomis baldų tendencijomis, patariame ir išklausome poreikių. Dėmesys ir išskirtinis asortimentas per visus veiklos metus pelnė mūsų salonams gausų klientų ratą.

Tiek atvykę į „Adorno“ baldų salonus, tiek šioje el. parduotuvėje galite patogiai, atidžiai apžiūrėti siūlomą produkciją. Esant poreikiui specialistai atvyks į Jūsų namus ir pagal interjero stilių padės išsirinkti baldų komplektus, parinks tinkamiausią jų pastatymo vietą. Konsultuojame ir padedame rasti optimaliai estetišką, funkcionalų bei praktišką sprendimą Jūsų būstui.

Jeigu ieškote klasikos, išskirtinio dizaino ir ypatingo komforto – amerikietiškų baldų salonuose ir el. parduotuvėje „Adorno“ galite atrasti tobulą derinį.

 

DUK

 

1. Kaip išsirinkti kokybiškus svetainės baldus?

Prieš pirkdami ir investuodami į naujus savo svetainės baldus, svarbu įvertinti savo šeimos poreikius ir gyvenimo būdą. Vertėtų įvertinti ir jau kambaryje esančias, o galbūt planuojamas akcentines detales – bus lengviau nuspręsti, link kokio interjero stiliaus krypstate.

Atkreipti dėmesį į kitus svarbius baldo ypatumus: kiek tvirtas baldo karkasas, iš kokios medienos baldas pagamintas, kokia yra čiužinio ar pagalvių užpildų sandara, kiek baldas yra funkcionalus ir komfortabilus. Svarbu išanalizuoti audinių įvairovę, jų tinkamos priežiūros esmines taisykles taip išsirenkant sau tinkamiausią variantą.

2. Svetainės baldų audiniai ir pagalvių užpildai: ką svarbu žinoti?

Klasikiniai baldai ir audiniai dažniausiai akcentuoja šiltas ir sodrias spalvas, o klasikinio interjero pagrindinės akcentinės detalės yra būtent medinės imitacijos, lenktos, įmantrios baldų formos. Minkšti svetainės baldai dengiami praktiškais ir lengvai valomais audiniais. Būtent prašmatniems, subtiliems gobelenams parenkami šilti žemės, gamtos atspalviai namams suteikia jaukumo ir elegancijos. Odinių baldų apmušalai – ypač praktiški, solidūs ir stilingi.

Pagalvių užpildai su elastiniu putų poliuretanu, kitaip žinomu kaip porolonu, yra rekomenduojamas pasirinkimas. Ši medžiaga yra minkšta, elastinga, tačiau puikiai išlaikanti pagalvės tinkamą formą, todėl tarnaujanti jūsų kokybiškam poilsiui kiek įmanoma ilgiau.

3. Kaip turėtų būti prižiūrimi klasikiniai minkšti baldai?

Baldus būtina reguliariai valyti – tai pagrindinė taisyklė. Geriausia tai daryti baldus siurbiant arba vėdinant, retkarčiais pravalant šlapiu skudurėliu, specialiu tam skirtu valymo siurbliu. Norint džiaugtis tikra kokybe ir baldo ilgaamžiškumu, reikėtų saugoti nuo purvo, dėmių įsisenėjimo, kenksmingų erkučių, dulkių.

Pastebėjus dar nematytą dėmę, labai svarbu iš karto imtis jos valymo. Iš tiesų kiekvienas baldas turi rekomenduojamas baldo valymo taisykles pateiktas gamintojų, todėl nepamirškite atsižvelgti ir į tai. Ypač saugokite odinius paviršius, o gobeleno ar veliūrinio audinio baldus patartina valyti sušlapinta kempinėle muiluoto vandens ir tik tuo atveju, jei nepadeda, naudoti intensyvesnius cheminius valiklius.