Klasikiniai minkšti baldai

Rūšiavimas

RODYMAS

Kiekvienuose namuose yra zona, kur priimami svečiai, minimos ypatingos šeimos progos, vakarieniaujama ar bendraujama su artimaisiais. Be jaukios atmosferos ir kuriamos svetingos nuotaikos čia reikalingi ir minkšti svetainės baldai. Suteikdami ne tik pagrindinę – sėdėjimo – funkciją, krėslai, foteliai, šezlongai interjerą praturtina subtilia prabanga, rafinuota interjero stiliaus pajauta. Nepriklausomai nuo gobeleno, formos, dekoravimo elementų, klasikiniai minkšti baldai užtikrina Jūsų ir Jūsų svečių komfortą, tereikia išsirinkti labiausiai patinkančią ir prie kambario dizaino tinkančią minkštą sėdimąją dalį. „Adorno“ el. svetainėje ir salonuose pristatomi amerikietiški klasikiniai minkšti baldai pasižymi modelių, dizainų, tipų ir dydžių įvairove, plačiu spalvų ir audinių pasirinkimu. Čia galite rasti įvairių kolekcijų dviviečių ir triviečių sofų, kampų, fotelių, pufų, akcentinių krėslų bei šezlongų. Pasirūpinkite, kad Jūsų namuose visada būtų gera pasilikti!

Klasikiniai baldai – mėgstantiems prabangą ir išskirtinumą

Klasikiniai baldai yra populiarus pasirinkimas tarp mėgstančių prabangą ir išskirtinumą savo namų interjere. Šie baldai suteikia rafinuotumo ir elegancijos pojūtį, o sudėtingos detalės ir puošnūs raštai neabejotinai padaro įspūdį.

Klasikiniai baldai svetainei pasižymi amžinu patrauklumu, kuris niekada neišeina iš mados. Be to, dažniausiai jų gamyboje naudojamos tvirtos medžiagos, kurios yra atsparios dėvėjimuisi. Taigi, nesvarbu, ar norite sukurti laikui nepavaldžią gyvenamąją erdvę, ar tiesiog suteikti savo namams žavesio, klasikiniai svetainės baldai yra puikus pasirinkimas vertinantiems aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą.

Minkšti svetainės baldai: kokius apmušalus rinktis?

Dažniausiai minkštiems svetainės baldams naudojami apmušalai yra oda ir gobelenas. Plačiau apie jų ypatybes pasakojame ir rekomendacijas, kada kurį rinktis, pateikiame žemiau.

Odiniai svetainės baldai

Minkšti odiniai baldai yra patvarūs ir lengvai valomi, jie gali suteikti svetainei elegantišką ir modernią išvaizdą. Taip pat minkšti odiniai svetainės baldai gali būti geras pasirinkimas tiems, kurie namuose laiko augintinius arba turi mažų vaikų, kadangi oda yra pakankamai atspari įbrėžimams ir išsiliejimams.

Gobelenu degti svetainės baldai

Gobelenu dengti klasikiniai minkšti baldai suteikia svetainei minkštumo ir jaukumo pojūtį. Be to, jie gali būti įvairių spalvų ir raštų, tad gali atitikti skirtingus skonius. Taip pat gobelenu dengti minkšti baldai svetainei dažnai būna pigesni, palyginti su odiniais.

Apibendrinant, minkštų svetainės baldų apmušalo pasirinkimas priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir bendro svetainės stiliaus. Jei siekiate modernesnės išvaizdos, minkšti odiniai svetainės baldai gali būti geresnis pasirinkimas. O jei norite tradiciškesnio interjero, tinkamas pasirinkimas gali būti gobelenu dengti klasikiniai minkšti svetainės baldai.

Atskiri baldai ar minkštų baldų komplektai svetainei: ką pasirinkti?

Tiek atskiri baldai, tiek svetainės minkštų baldų komplektai gali būti geras pasirinkimas. Sprendimas priklauso nuo Jūsų poreikių ir interjero, kurį norite sukurti, vizijos.

Atskiri baldai gali suteikti unikalesnę ir eklektiškesnę svetainės išvaizdą, nes galite derinti skirtingus stilius, spalvas ir tekstūras, kad sukurtumėte erdvę, atspindinčią Jūsų asmenybę. Šis variantas taip pat leidžia lanksčiau pertvarkyti ir atnaujinti kambarį.

Kita vertus, svetainės minkštų baldų komplektai gali suteikti nuoseklesnę ir labiau suderintą kambario išvaizdą. Ji gali būti ypač patraukli tiems, kurie labiau tradicinį ar oficialų stilių. Į komplektus paprastai įeina sofa, sofutė ir fotelis, kurių apmušalai vienodi, todėl kambaryje sukuriamas harmonijos ir pusiausvyros jausmas. Šis variantas gali būti patogus tiems, kurie nori greitai ir lengvai įsirengti svetainę, neskirdami daug laiko atskirų detalių pasirinkimui.

Galutinį sprendimą bet kokių atveju lemia Jūsų asmeniniai pageidavimai, biudžetas ir bendra erdvės dizaino vizija. Priimdami jį, atsižvelkite į baldų stilių, patogumą, ilgaamžiškumą ir praktiškumą.

Ypatingas dėmesys atsirenkant tiekėjus

Mūsų el. parduotuvėje ir salonuose pristatomi tik kruopščiai atrinktų tiekėjų gaminiai. Rūpinamės kiekvienu asortimento aspektu, tad partnerius atsirenkame taikydami itin aukštus reikalavimus. Dėl šios priežasties Jūsų namus pasiekia įvairiais kokybiniais tyrimais, testais išbandyti nauji klasikiniai baldai internetu pagaminti iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Sujungus patirtį ir precizišką darbą, garantuojamas visiškas minkštų svetainės baldų komfortas ir funkcionalumas, džiuginantis jus ir jūsų šeimą ilgą laiką.

Amerikietiški klasikiniai baldai – ne tik išskirtinės detalės ar rafinuoti mediniai akcentai, prabangūs audiniai ir išskirtinės medžiagų, spalvų ypatybės. Jei trokštate kiek mažiau iššaukiančių variantų, tačiau ne mažiau vertus dėmesio ir kokybės garantijos, siūlome rinktis subtilesnius baldus. Pastarieji padės išvengti ir suvaldyti chaosą, namus paversti ramybės ir jaukumo būstu.

Komfortas ir praktiškumas

„Adorno“ siūlomi svetainės minkšti baldai pasižymi ne tik originaliu dizainu, bet ir praktiškumu. Dauguma sofų yra su miegoti skirtu mechanizmu. Pastarasis labai naudingas atvykus svečiams. Kitas amerikiečių kompanijų gaminamuose balduose populiarus mechanizmas – reglaineriai, skirti kojoms patogiai pakelti. Šią technologiją galima rasti daugelyje fotelių ir sofų modelių. Reglainerių technologija užtikrina ypatingą komfortą ir funkcionalumą.

Paprastu mygtuku galima reguliuoti baldo poziciją, kaip ir bet kuriuo metu lengvai grįžti į pradinę padėtį. Pakeltos kojos, patogiai atremta ir atsilenkusi nugara – tokia sėdėjimo padėtis visiškai atpalaiduoja ir suteikia galimybę visapusiškai atsipalaiduoti, numalšinti patiriamą stresą ar kitus nemalonius pojūčius. Tai gali netgi teigiamai paveikti jūsų produktyvumo rodiklius – tik porą ar daugiau minučių ištiesus kojas, itin komfortabilioje jūsų kūnui pozicijoje, galėsite pailsėti ir grįžti prie svarbių darbų.

Patirtis ir profesionalumas

Esame savo srities profesionalai, sukaupę ilgametę darbo patirtį. Džiaugiamės, kad vis daugiau klientų sugrįžta, įvertinę ne tik mūsų parduodamų baldų privalumus, bet ir siūlomus sprendimus interjerui. Klasikiniai baldai internetu pateikiami ir parduodami itin palankioms sąlygomis. Kiekvienas baldas aprašytas su išskirtomis tik jam būdingomis ypatybėmis, pateikiamos nuotraukos, demonstruojančios baldą iš įvairių kampų – tam, kad savo pasirinkimu nenusiviltumėte.

Skiriame ypatingą dėmesį Jūsų lūkesčiams: įsigiliname į juos ir siekiame, kad minkšti svetainės baldai pirmiausiai patiktų Jums patiems, tad supažindiname su naujomis baldų tendencijomis, patariame ir išklausome poreikių. Dėmesys ir išskirtinis asortimentas per visus veiklos metus pelnė mūsų salonams gausų klientų ratą.

Tiek atvykę į „Adorno“ baldų salonus, tiek šioje el. parduotuvėje galite patogiai, atidžiai apžiūrėti siūlomą produkciją. Esant poreikiui, specialistai atvyks į Jūsų namus ir pagal interjero stilių padės išsirinkti baldų komplektus, parinks tinkamiausią jų pastatymo vietą. Konsultuojame ir padedame rasti optimaliai estetišką, funkcionalų bei praktišką sprendimą Jūsų būstui.

Jeigu ieškote klasikos, išskirtinio dizaino ir ypatingo komforto – amerikietiškų baldų salonuose ir el. parduotuvėje „Adorno“ galite atrasti tobulą derinį.

 

DUK

 

1. Kaip išsirinkti kokybiškus minkštus svetainės baldus?

Prieš pirkdami naujus svetainės baldus, įvertinkite savo šeimos poreikius ir gyvenimo būdą. Atsižvelkite ir į jau kambaryje esančias, o galbūt planuojamas akcentines detales – taip bus lengviau nuspręsti, link kokio interjero stiliaus krypstate.

Atkreipkite dėmesį į kitus svarbius baldo ypatumus: įvertinkite, ar tvirtas jo karkasas, iš kokios medienos baldas pagamintas, kokia yra čiužinio ar pagalvių užpildų sandara, ar baldas yra funkcionalus ir patogus. Išanalizuokite audinių įvairovę, esmines tinkamos jų priežiūros taisykles, taip išsirinkdami sau tinkamiausią variantą.

2. Svetainės baldų audiniai ir pagalvių užpildai: ką svarbu žinoti?

Klasikiniai baldai ir audiniai dažniausiai yra šiltų, sodrių spalvų, o klasikinio interjero pagrindinės akcentinės detalės yra būtent medinės imitacijos, lenktos, įmantrios baldų formos. Minkšti svetainės baldai dengiami praktiškais ir lengvai valomais audiniais. Prašmatniems, subtiliems gobelenams parenkami šilti žemės, gamtos atspalviai namams suteikia jaukumo ir elegancijos. Odinių baldų apmušalai – ypač praktiški, solidūs ir stilingi.

Pagalvių užpildai su elastiniu putų poliuretanu, kitaip vadinamu porolonu, yra rekomenduojamas pasirinkimas. Ši medžiaga minkšta, elastinga, tačiau puikiai išlaikanti tinkamą pagalvės formą. Todėl ilgą laiką užtikrina komfortą sėdint ar kitaip ilsintis.

3. Kaip turėtų būti prižiūrimi klasikiniai minkšti baldai?

Baldus būtina reguliariai valyti – tai pagrindinė taisyklė. Geriausia tai daryti juos siurbiant arba vėdinant, retkarčiais pravalant šlapiu skudurėliu ar specialiu valymo siurbliu. Norint džiaugtis baldo ilgaamžiškumu, reikėtų jį saugoti nuo purvo, dėmių įsisenėjimo ir sveikatai kenksmingų dulkių erkučių.

Pastebėjus dar nematytą dėmę, labai svarbu iš karto imtis jos valymo. Iš tiesų kiekvienas baldas turi rekomenduojamas valymo taisykles, pateiktas gamintojų, todėl nepamirškite atsižvelgti ir į tai. Ypač saugokite odinius paviršius, o gobelenu dengtus baldus patartina valyti muiluotu vandeniu sušlapinta kempinėle. Ir tik tuo atveju, jei šis metodas nepadeda, naudoti intensyvesnius cheminius valiklius.

Daugiau patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti minkštus baldus, galite rasti šiame tinklaraščio įraše.

4. Kur galima įsigyti „Adorno“ klasikinius minkštus svetainės baldus?

„Adorno“ klasikinius minkštus svetainės baldus galite įsigyti internetu (šioje svetainėje) arba fiziniuose salonuose Vilniuje ir Kaune. Tad pasirinkite Jums patogiausią variantą. Jei domina prabangūs minkšti svetainės baldai Vilniuje, gyvai juos apžiūrėti galite šiuo adresu. O jei reikalingi klasikiniai minkšti svetainės baldai Kaune, spauskite čia.

Perkant tiek internetu, tiek fiziniame salone galime Jums suteikti profesionalią konsultaciją. Taigi, drąsiai kreipkitės, jei turite klausimų dėl asortimento arba tiesiog norite pasitarti. Esame pasiruošę padėti!