Kontaktai

KAUNO SALONAS
Savanorių pr. 178 (“ARTIS”, 1 a.), Kaunas
Mob. +370 611 13009, +370 610 46892
El. paštas info@amerikietiskibaldai.lt

Kauno salono darbo laikas:
I-V 10.00 – 19.00 val.
VI  10.00 – 15.00 val.

VILNIAUS SALONAS
Naugarduko g. 57 (“DUBINGIAI”, 2 aukšte pačiame gale), Vilnius
Mob. +370 611 13009
El. paštas vilnius@amerikietiskibaldai.lt

Dubingiai

Vilniaus salono darbo laikas:
I-V 10.00 – 19.00 val.
VI  10.00 – 16.30 val.

 

ĮMONĖS REKVIZITAI
UAB “Adorno”
Įmonės kodas 302601262
PVM mokėtojo kodas LT100006224417
A/s LT68 7300 0101 2758 0507
AB bankas “Swedbank”
Banko kodas 73000
Reg. adresas Tolivardžių g. 17A, Kaunas

 

Baldų parduotuvės Kaune, salonai Vilniuje, siūlo įvairiausius baldus ir jų komplektus. Tačiau tai, ką siūlo „ADORNO“, paskatins Jus pamilti amerikietiškus baldus, jų stilių ir teikiamą komfortą. Ar kada nors pastebėjote, kokiais automobiliais važinėja amerikiečiai? Tai galingi, dideli ir patogūs automobiliai, kuriais visada garsėjo Jungtinės Amerikos Valstijos. Būtent tai ir yra mūsų salonuose – solidūs, išskirtinio dizaino ir ypač komfortiški amerikietiški baldai Kaune ir Vilniuje.

Elegantiški ir skoninga prabanga pasižymintys baldai praturtins Jūsų kuriamą namų ar biuro interjerą. Klasikinio bei senovinio stiliaus baldai sukurs nepakartojamą, romantišką, senovės dvasia dvelkiančią atmosferą, o šiuolaikinio stiliaus baldai taps neatskiriama jaukaus ir praktiško interjero dalimi. Taigi jei ieškote tokio išskirtinumo, kurio nesiūlo kiti baldų salonai Kaune ar Vilniuje – rinkitės amerikietiškų baldų saloną „ADORNO“.

Gaminant amerikietiškus baldus, ypatingas dėmesys skiriamas jų kokybei. Tam tikslui įkurtas platus pasaulinis „ASHLEY FURNITURE INDUSTRIES“ kokybės tyrimų laboratorijų tinklas, siekiant, kad baldai atitiktų aukščiausius standartus ir šiuolaikinių vartotojų poreikius. Minkštų baldų komfortą lemia kokybiškos medžiagos, kuriomis užpildomi baldai. Jos nuolat testuojamos, siekiant užtikrinti reikiamą tankį, patvarumą ir ilgaamžiškumą – taip užtikrinamas ilgametis baldų teikiamas komfortas. Mūsų siūlomi baldai Kaune bei Vilniuje nepriekaištingai reprezentuoja Jūsų interjerą ir pasirinkimą.

Baldų parduotuvės Kaune bei Vilniuje siūlo įvairiausius baldus, tačiau, jei ieškote išskirtinio komforto amerikietiško dizaino baldų ir siekiate sukurti solidų, išskirtinį interjerą – „ADORNO“ interjero specialistų komanda pasiruošusi Jums padėti išsirinkti Jūsų svajonių baldus. Mes esame pasiruošę išpildyti ne tik Jūsų poreikius, bet ir išskirtinius norus.

Įvairūs baldų salonai Kaune ar Vilniuje gali pasiūlyti platų asortimentą, tačiau be viso to mūsų tikslas savo klientams pateikti ir išskirtinę vertę bei aukštos kokybės aptarnavimą. Mūsų baldų parduotuvių interjero specialistai padės parinkti baldus pagal Jūsų kuriamo interjero stilių, pasiūlys profesionalias konsultacijas baldų parinkimo ir išdėstymo interjere klausimais. Mūsų turimi baldai Kaune, o nuo šiol ir Vilniuje – unikalūs, sukurti pagal Jūsų išskirtinius poreikius. Esame savo srities profesionalai, lankstūs ir maksimaliai orientuoti į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Dėl šios priežasties siūlome baldus, kurie suderina ilgaamžišką kokybę ir greitai besikeičiančias madas – tai, kas išskiria mus iš kitų parduotuvių.