Valgomojo baldai

Rūšiavimas

RODYMAS

Virtuvės-valgomojo baldai yra esminis daugelio namų elementas. Jie ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją, t. y. suteikia vietą susirinkti ir mėgautis maistu su šeima bei draugais, bet ir turi estetinę vertę. Tinkamai parinkti valgomojo baldai gali sukurti šiltą ir svetingą atmosferą, nuteikiančią įsimintiniems susitikimams ir pokalbiams. „Adorno“ klasikiniai valgomojo baldai Vilniuje ir Kaune – tobulas pasirinkimas kuriantiems išpuoselėtą namų erdvę. Esate vieni iš jų? Tuomet kviečiame pasižvalgyti po platų internetinės parduotuvės amerikietiskibaldai.lt asortimentą ir išsirinkti sau labiausiai patinkančius valgomojo baldus.

Klasikiniai valgomojo baldai – prabangiam interjerui

Klasikiniai valgomojo baldai spinduliuoja elegancija ir rafinuotumu. Dėl savo puošnių detalių ir aukštos kokybės medžiagų jie suteikia prabangos bet kokiam interjerui. Tokios stiliaus virtuvės-valgomojo baldai paprastai gaminami iš kietmedžio, pavyzdžiui, raudonmedžio ar ąžuolo, ir pasižymi sudėtingais raižiniais bei dekoratyviniais akcentais.

Šio stiliaus baldai puikiai tinka tiems, kurie nori susikurti didingą ir oficialų valgomąjį, pasižymintį laikui nepavaldžia estetika, kuri niekada neišeis iš mados. Nesvarbu, ar rengiate vakarienę, ar mėgaujatės maistu su šeima, prabangūs valgomojo baldai tikrai padarys įspūdį.

Kaip išsirinkti valgomojo baldus?

Valgomojo baldų pasirinkimas gali būti nelengva užduotis. Tačiau skyrus šiek tiek laiko planavimui, tai gali būti įdomi ir naudinga patirtis. Štai keletas patarimų, kurie padės išsirinkti tobulus valgomojo kambario baldus Jūsų namams:

  • Įvertinkite kambario dydį. Nuo kambario dydžio priklausys, kokio dydžio baldus galėsite patogiai sutalpinti. Būtinai išmatuokite kambarį ir palikite pakankamai vietos žmonėms judėti aplink stalą ir kėdes.
  • Pagalvokite apie funkcionalumą. Apsvarstykite, kaip dažnai ir kokiu tikslu naudosite valgomąjį. Ar tai bus oficiali erdvė vakarienėms, ar neįpareigojanti erdvė šeimos pietums? Nuo to priklausys, kokio tipo baldų Jums reikia ir kokio patvarumo jie turi būti.
  • Pasirinkite tinkamą medžiagą. Mediena, metalas ar stiklas. Kiekviena medžiaga turi savų privalumų, todėl pasirinkite tokią, kuri atitinka Jūsų poreikius ir pageidavimus.
  • Atsižvelkite į patogumą. Valgomojo kėdžių patogumas yra labai svarbus, nes ant jų praleisite daug laiko sėdėdami. Ieškokite kėdžių su gera nugaros atrama ir patogiomis pagalvėlėmis.
  • Nusistatykite biudžetą. Nuspręskite, kiek esate pasirengę išleisti valgomojo baldams, ir laikykitės savo biudžeto. Tai padės išvengti pernelyg didelių išlaidų ir užtikrins, kad pasirinksite geriausią kainos ir kokybės santykį.

Laikydamiesi šių patarimų, galite išsirinkti valgomojo kambario baldus, kurie ne tik puikiai atrodo, bet ir labiausiai atitinka Jūsų poreikius bei turimą biudžetą.

Valgomojo komplektai

Valgomojo baldų komplektai yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti vientisą ir suderintą valgomojo įvaizdį. Į komplektą paprastai įeina valgomojo stalas ir prie jo derančios kėdės, taip pat kiti papildomi baldai, pavyzdžiui, komoda ar indauja. Pirkdami valgomojo komplektą galite sutaupyti laiko ir pastangų ieškodami derančių detalių, be to, tai gali būti ekonomiškiau nei pirkti kiekvieną dalį atskirai.

Valgomojo stalai

Valgomojo stalai yra pagrindinis valgomojo kambario elementas, atliekantis svarbų vaidmenį kuriant erdvės funkcionalumą ir stilių. Dažniausios valgomojo stalų formos – stačiakampė, apvali, kvadratinė ir ovali. Tinkamiausi stalo matmenys priklauso nuo patalpos dydžio ir žmonių skaičiaus, kurį reikia sutalpinti.

Stalai valgomajam gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant medieną, stiklą, metalą ir marmurą, kurių kiekviena pasižymi unikaliomis savybėmis ir estetiniu patrauklumu. Turėkite omenyje, kad valgomojo stalas – ilgalaikė investicija, todėl svarbu pasirinkti tokį, kuris ne tik puikiai atrodo, bet ir yra patvarus bei funkcionalus.

Valgomojo kėdės

Valgomojo kėdės yra dar viena svarbi bet kurio valgomojo dalis, reikalinga patogiai ir stilingai erdvei. Dažniausiai jos gaminamos iš medienos, metalo, gobeleno ir odos. Medinės kėdės yra patvarios ir universalios, o metalinės – pakankamai lengvos ir nesudėtingai pernešamos. Gobelenu aptrauktos kėdės suteikia patogumo, be to, jų audinį galima priderinti prie kambario stiliaus. Odinės kėdės yra stilingos ir ilgaamžės, tačiau joms gali reikėti daugiau priežiūros nei kitoms medžiagoms.

Renkantis kėdes valgomajam reikėtų atsižvelgti į jų aukštį – šis turėtų būti proporcingas valgomojo stalo aukščiui. Jei Jūsų valgomajame yra baras, prie jo reikėtų derinti baro kėdes. Galiausiai, nepamirškite atsižvelgti į savo asmeninius pageidavimus, kambario stilių ir norimą komforto lygį.

Valgomojo komodos ir indaujos

Valgomojo komodos ir indaujos yra puikus bet kurio valgomojo priedas, galintis suteikti tiek funkcinės, tiek estetinės naudos. Komodose galima patogiai laikyti indus, stalo įrankius ir kitus reikalingus daiktus, o indaujose – dekoratyvinius indus ir įvairias kolekcijas.

Dažniausiai šie baldai gaminami iš medienos, metalo ir stiklo. Mediena yra populiariausia dėl savo patvarumo ir laikui nepavaldaus patrauklumo. Tinkamai pasirinkta valgomojo komoda ar indauja gali ne tik suteikti daugiau vietos daiktų laikymui ir funkcionalumo, bet ir pagerinti bendrą kambario išvaizdą.

Norite savo namams suteikti skoningo puošnumo? Amerikietiskibaldai.lt asortimente esantys prabangūs valgomojo baldai internetu padės tai padaryti itin lengvai. Įsitikinkite!

 

DUK

 

Kur galima apžiūrėti ir įsigyti valgomojo baldus?

Dominančius valgomojo baldus galite apžiūrėti fiziniuose „Adorno“ salonuose Kaune ir Vilniuje, priklausomai nuo to Jums reikalingi valgomojo baldai Kaune ar Vilniuje (salonų adresus rasite paspaudę ant pateiktų nuorodų). Na, o įsigyti baldus galite tiek fiziniuose salonuose, tiek internetu.

Nuo ko priklauso valgomojo baldų kaina?

Vieni valgomojo baldai kaina gali skirtis nuo kitų – tai visiškai normalu. Kainų skirtumus dažniausiai lemia tokie veiksniai:

  • Medžiaga. Kainai didelę įtaką gali turėti baldams naudojamos medžiagos. Medienos masyvas ir aukštos kokybės apmušalai paprastai kainuoja brangiau nei pigesnės medžiagos.
  • Prekių ženklas. Žymių prekių ženklų baldai, garsėjantys kokybe, gali būti brangesni už mažiau žinomų prekių ženklų gaminius.
  • Dizainas. Įmantrus dizainas, unikalios formos ir puošnios detalės gali lemti didesnę baldų kainą.
  • Dydis. Didesni baldai, pavyzdžiui, stalai, paprastai kainuoja brangiau nei mažesni, pavyzdžiui, kėdės ar spintelės.
  • Pristatymas. Bendrą kainą taip pat gali padidinti baldų pristatymo išlaidos.

Renkantis valgomojo baldus, svarbu atsižvelgti ne tik į kainą, bet ir į jų vertę, medžiagų kokybę, ilgaamžiškumą. Aukštos kokybės klasikiniai valgomojo baldai iš pradžių gali kainuoti brangiau, tačiau ilgainiui jie gali padėti sutaupyti pinigų, nes bus ilgaamžiai, todėl juos reikės rečiau taisyti ar keisti.

Ar yra galimybė įsigyti valgomojo baldus išsimokėtinai?

Taip, „Adorno“ baldus galite įsigyti ir išsimokėtinai. Pastebime, kad perkant išsimokėtinai, būtina vadovautis banko nustatytomis prekių pirkimo išsimokėtinai taisyklėmis.